Aktivity, hry

10.10.2015

Šipkovaná

Před zahájením pravidelných schůzek MH, byla pro jejich členy naplánována „Šipkovaná“.

Sraz byl v 8:30 před hasičárnou a  pro devítičlennou skupinu (D. Stejskal, V. Stejskal, E. Stejskalová, D. Pros, O. Pros, Š. Rychtr, T. Zima, M. Haník, N. Eder) byla připravena trasa se startem u "žlábku", dále kolem parkoviště pod Valečovem, kolem Janečkových, ze Skalky na Zápudov a do cíle nedaleko bývalé vodárny s hledáním sladké odměny.

I tentokrát nám počasí přálo. Cestou se hledalo, první skupinou, mnoho schovaných a připravených úkolů. Druhá skupina tyto nástrahy společnými silami splnila a tím mohla bez problému dorazit do cíle.

Ani na přírodu jsme cestou nezapomněli. To co do ní nepatří, jsme uklidili kam patří.

„Poklad“ se podařilo nalézt a kolem 12:00 hodiny jsme po zdolání, pro některé náročnější trasy rozešli  za zaslouženým obědem.

J:-D